banner

Powrót do strony głównej Dodaj do Ulubionych Ustaw jako stronę startową Napisz do mnie


 Stephen King:

 Aktualności:więcej...

 Zobacz też:

 Informacje o serwisie:

 Sponsor serwisu:

 Tanie książki i filmy:


qaoslp3księgarnia
Taniej nie znajdziesz! Polecane strony:


Archiwum nowości 06/2005


Książka Owena Kinga i on sam
21.06.2005r. - Syn Kinga wydał pierwszą książkę

19 czerwca tego roku najmłodszy (26 letni) syn Stephena Kinga Owen opublikował swoją pierwszą książkę. Książka nosi tytuł "We're All in This Together" i jest zbiorem trzech opowiadań i jednej noweli. Młody King mówi, że rodzina bardzo go wspiera i chciałaby uchronić go przed złymi słowami krytyki, ale jak dotąd takowych nie ma. Zbiór jest oceniany na bardzo dobry.
Forcery
19.06.2005r. - Nowy film w sieci / The Pop of King

Na stronie Stephen King Short Movies pojawił się nowy film do ściągnięcia. Film ten nosi tytuł "Forcery" i jest parodią znanej ekranizacji powieści Kinga pt. "Misery".

Kolejny artykuł Kinga w magazynie "Entertainment Weekly" zatytułowany jest "The Sideshow Has Left Town" i omawia rozgłos powstały przy zakończonej niedawno rozprawie sądowej Michaela Jacksona. Artykuł ten znajdziecie w dziale "Artykuły". Jest on dodatkowym materiałem nie liczonym jako 34 kolumna.


Entertainment Weekly
13.06.2005r. - The Pop of King

Nowa kolumna Kinga 'The Pop of King', którą pisarz prowadzi dla magazynu "Entertainment Weekly" ujrzy światło dzienne 17 czerwca. Jednak przeczytać ją można już teraz w dziale "Artykuły". Nr.33 - Extras Bite. W artykule tym King w zabawny sposób wypowiada się na temat ekstra dodatków do filmów wydawanych na płytach DVD, dodatków dołączanych czy ich potrzebujesz czy też nie, mogących zmienić twoje zdanie na temat filmu.

Plakat czwartego sezonu Martwej strefy
06.06.2005r. - Serial "The Dead Zone"

Serwis Lilja's Library poinformował o kilku faktach dotyczących serialu "The Dead Zone" ("Martwa strefa"). Czwarty sezon serialu, jak już pisałam wcześniej będzie miał swoją premierę 12 czerwca w U.S.A i będzie się składał z 12 lub 13 epizodów, w zależności od tego jak zadecyduje stacja telewizyjna. Sezon piąty serialu będzie filmowany w tym samym czasie i tak jak czwarty, będzie miał 12 lub 13 epizodów. Więcej informacji na temat serialu znajdziecie na oficjalnej stronie.
Przypominam, że sezon trzeci zostanie wydany na DVD 7 czerwca w U.S.A.


Stephen King
02.06.2005r. - Nowe programy w sieci

Ze strony Stephen King Short Movies można ściągnąć cztery programy. Trzy z nich to wywiady z Kingiem:
- Stephen King on Good Morning America (z 2003 roku)
- Stephen King on the Late Night with Conan O'Brian (z 1995 roku)
- Stephen King on The Whoopi Goldberg Show (z 1992 roku)
oraz jeden króciutki reportaż - Stephen King Library Ad

Copyright © 2004-2005 by 'Gooky'. All rights reserved.