banner

Powrót do strony głównej Dodaj do Ulubionych Ustaw jako stronę startową Napisz do mnie


 Stephen King:

 Aktualności:więcej...

 Zobacz też:

 Informacje o serwisie:

 Sponsor serwisu:

 Tanie książki i filmy:


qaoslp3księgarnia
Taniej nie znajdziesz! Polecane strony:


Archiwum nowości 05/2005


King na okładce EW
27.05.2005r. - The Pop Of King / "The Dead Zone"

W piątek 3 czerwca, w kolejnym numerze Entertainment Weekly pojawi się nowy artykuł Kinga do kolumny The Pop Of King. Artykuł zatytułowany jest "My Summer Hit List", a King wskazuje w nim dobre i kiepskie filmy na letni sezon. Jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądała okładka magazynu. Po lewej King na okładce EW.

Artykuł ten możecie przeczytać w dziale "Artykuły". Nr.32 - My Summer Hit List.

Czwarty sezon "Martwej strefy" (ang. "The Dead Zone") będzie miał swoją premierę 12 czerwca tego roku.Gotham Cafe
25.05.2005r. - Pokaz filmu "Gotham Cafe"

Ekranizacja opowiadania Stephena kinga "Gotham Cafe" zostanie wyświetlona na Northeastern Writers Conference znanej jako Camp Necon, która odbędzie się w dniach 14-17 lipca w Rhode Island. Będzie to już 25 z organizowanych corocznie konferencji Camp Necon.
The Colorado Kid
10.05.2005r. - Nowy audiobook

1 października tego roku pojawi się nowy audiobook "The Colorado Kid". Dystrybutorem nagrania jest znana firma Simon & Schuster Audio. Płytki audio można zamawiać już teraz w Amazon.com. Obok znajduje się okładka z jaką wyjdzie CD.
Reggie Bannister
08.05.2005r. - Premiera "Mangler Reborn"

W wywiadzie dla serwisu Fangoria aktor Reggie Bannister, który gra jedną z głównych ról w kontynuacji ekranizacji "Maglownicy" pod tytułem "Mangler Reborn" powiedział, że film ten pojawi się w kinach w listopadzie tego roku.
Bannister gra w nim faceta imieniem Rick, który wraz ze swoim dorosłym synem trudni się włamaniami do domów. Pewnego razu włamują się do niewłaściwego mieszkania...
Aktor (na zdjęciu po prawej) określa film jako świetny, niezbyt skomplikowany aczkolwiek brutalny.

Mangler Reborn
05.05.2005r. - "Mangler Reborn" / "Prime Downloads"

Na stronie Lilja's Library możecie zobaczyć dwa kolejne zdjęcia z planu filmu "Mangler Reborn". Jedno z nich znajduje się po lewej stronie.

Znany jest już tytuł ostatniego artyku Kinga do kolumny The Pop Of King w magazynie Entertainment Weekly. Artykuł ten możecie przeczytać w dziale "Artykuły". Nr.31 - Prime Downloads.

Copyright © 2004-2005 by 'Gooky'. All rights reserved.