banner

Powrót do strony głównej Dodaj do Ulubionych Ustaw jako stronę startową Napisz do mnie


 Stephen King:

 Aktualności:więcej...

 Zobacz też:

 Informacje o serwisie:

 Sponsor serwisu:

 Tanie książki i filmy:


qaoslp3księgarnia
Taniej nie znajdziesz! Polecane strony:


Archiwum nowości 04/2006


Transgressions
27.04.2006r. - "Transgressions" / Nowy Dollar Baby

29 sierpnia tego roku w Stanach Zjednoczonych wyjdzie nowa wersja "Transgressions" - projektu Eda McBaina w której znajduje się opowiadanie Stephena Kinga "The Things They Left Behind", a także opowiadanie "The ransome women" Johna Farrisa.
Informacja: Lilja's Library, Amazon

Pod koniec kwietnia ukaże się nowy film z kategorii Dollar Baby pt. "The Gunslinger". Reżyserem jest Sarah Sterchele.
Informacja: Stephen King Short Movies

Zdjęcie z serialu Marzenia i Koszmary
09.04.2006r. - "Marzenia i koszmary" / "Desperacja"

Entertainment Tonight wypuściło trailer ośmioodcinkowego serialu "Marzenia i koszmary" na podstawie opowiadań Stephena Kinga. Zwiastun można ściągnąć z tej strony. Premiera serialu w amerykańskiej telewizji już w lipcu.
Informacja: Fangoria

Premiera trzygodzinnego filmu "Desperacja" w reżyserii Micka Garrisa została przełożona na 23 maja 2006 roku. Reżyser uważa, że ze względu na realizowany program, wtorkowy wieczór będzie nawet lepszy na pierwszą emisję filmu.
Informacja: Fangoria


Suppr
04.04.2006r. - "1408" / powiązania / Dollar Baby / kolumna

Zdjęcia do filmu "1408" na podstawie opowiadania Stephena Kinga pod tym samym tytułem (ze zbioru "Wszystko jest względne") rozpoczną się latem tego roku. Oryginalny scenariusz napisał Matt Greenberg, a Scott Alexander i Larry Karaszewski wprowadzili w nim poprawki. Reżyserem ekranizacji jest Mikael Hĺfström, zaś producentem Lorenzo Di Bonaventura. W filmie wystąpi między innymi znany aktor Samuel L. Jackson (w roli kierownika hotelu).
Informacja: Lilja's Library

Moderator oficjalnej strony Kinga zdradziła, że w najnowszej powieści "Lisey's Story" znajdą się nawiązania do cyklu "Mroczna Wieża".
Informacja: Lilja's Library

W sieci pojawił się nowy filmik z kategorii Dollar Baby. Film nosi nazwę "Suppr." i jest to francuska ekranizacja opowiadania "Edytor tekstu" ze zbioru "Szkieletowa załoga". Film można ściągnąć ze strony Stephen King Short Movies
Informacja: Stephen King Short Movies

W ostatni piątek w magazynie Entertainment Weekly pojawiła się kolejna kolumna Kinga. Pisarz wyjaśnia w niej czemu nie może żyć bez telewizora.
Z kolumną można zapoznać się w dziale "Artykuły". Nr.47 - Confessions of a TV Slut.
Informacja: Entertainment WeeklyCopyright © 2004-2005 by 'Gooky'. All rights reserved.