banner

Powrót do strony głównej Dodaj do Ulubionych Ustaw jako stronę startową Napisz do mnie


 Stephen King:

 Aktualności:więcej...

 Zobacz też:

 Informacje o serwisie:

 Sponsor serwisu:

 Tanie książki i filmy:


qaoslp3księgarnia
Taniej nie znajdziesz! Polecane strony:


Archiwum nowości 01/2006


Stephen King
26.01.2006r. - Nowe opowiadanie i powieści / wywiad

21 stycznia w Eckerd College na Florydzie odbyło się spotkanie ze Stephenem Kingiem, na którym pisarz przeczytał niepublikowane dotąd opowiadanie "Willa". Według Kinga opowiadanie to zawiera 7500 słów i opowiada historię mężczyzny poszukującego żony. Pisarz wyjawił również, że zamierza napisać powieść której akcja toczy się na Florydzie. Podobno pracuje także nad kolejną powieścią detektywistyczną.
Informacja: Lilja's Library

Na Amazon.com pojawił się 9 minutowy wywiad ze Stephenem Kingiem przeprowadzony przez Billa Mahera.Ilustracja do Cell
21.01.2006r. - "Cell" / kolumna / "The Mist" / audio

Magazyn Entertainment Weekly opublikował wczoraj dwa pierwsze rozdziały powieści "Cell", która będzie miała swoją premierę już za trzy dni. Do tekstu dołączone zostały interesujące ilustracje. Całość można przeczytać i zobaczyć na stronach EW.

Została uruchomiona oficjalna witryna powieści "Cell" - www.cellthebook.com.

W magazynie Entertainment Weekly pojawiła się pierwsza w tym roku kolumna Kinga zatytułowana "Just Askin'". Z kolumną można zapoznać się w dziale "Artykuły". Nr.44 - Just Askin'.
Informacja: Entertainment Weekly

Scenariusz filmu "The Mist" nad którym pracował Frank Darabont został nareszcie ukończony. Teraz czekamy na jego realizację.

Narratorem nowego audiobooka "Stationary Bike", który 1 lipca pojawi się w amerykańskich sklepach został wybrany Ron McLarty.
Informacja: Lilja's LibraryCell - wydanie amerykańskie
05.01.2006r. - "Cell" - dodatek

Amerykańskie wydanie najnowszej powieści "Cell" będzie zawierało dodatek - 12 pierwszych stron z powieści "Lisey's Story", która ukaże się dopiero w październiku 2006r. Okazuje się iż nie będzie to ten sam fragment, który pojawił się jako opowiadanie "Lisey and the Madman". Poza tym fragment ten będzie odręcznie napisany przez samego Stephena Kinga.
Przypominam, że "Cell" będzie miała swoją premierę 24 stycznia 2006r. w U.S.A.
Informacja: Lilja's Library

Copyright © 2004-2005 by 'Gooky'. All rights reserved.